Powrót na stronę "Bądź Mamą"

Vademecum Bądź Mamą

"Vademecum Bądź mamą" jest wydaniem tematycznym, skierowanym do rodzin, w których kobieta w chwili obecnej lub niedalekiej przyszłości będzie mamą. Naszym celem jest przekazanie informacji, jakie kobieta w okresie przed ciążą, podczas ciąży i tuż po jej rozwiązaniu ma prawa, co jej przysługuje, jak trudny okres ciąży zamienić na okres wyjątkowy i przyjemny. Wydanie to odpowiedzi na wątpliwości kobiet pisane przez osoby z dużym doświadczeniem w danej dziedzinie językiem prostym i jasnym. Zawiera artykuły redakcyjne, prace oryginalne, poglądowe stanowiące znakomity materiał edukacyjny. Zaprosiliśmy do współpracy lekarzy, położne, psychologów a także fachowców z dziedziny ubezpieczeń, bankowości i innych. Znając potrzeby przyszłych rodziców staramy się dotrzeć do najszerszego kręgu zainteresowanych odbiorców "Vademecum Bądź mamą" będzie miało także wydanie internetowe.

Cennik reklam

Czwarta okładka 10 500 zł; (dodatkowo rozkładówka oraz logo na pierwszej okładce); Druga i Trzecia okładka 6 000 zł; (dodatkowo baner na stronie www.swiatzdrowia.info); Reklama całostronicowa 3000 zł; (dodatkowo baner na stronie www.swiatzdrowia.info); Reklama ½ strony 2000 zł; Reklama modułowa ¼ strony 800 zł; Do cen należy dodać 23% VAT.

Informacje o nakładzie

Nakład: 18 000; Zasięg: ogólnopolski; Cykl wyd.: kwartalnik; Objętość: 32 stron + 4; Format: 210 x 297 mm; Dystrybucja: bezpłatny; Szpitale położnicze, gabinety ginekologiczne, placówki me-dyczne, przychodnie specjalistyczne.

Kontakt

Wydawnictwo SKOCZEK
ul. ZWM 12, 02-786 Warszawa
kom: (+48) 506 132 022
tel/fax: (+48) 22 855 47 48
e-mail: