Vademecum "Bądź Mamą" Kliknij tutaj, aby przeczytać on-line!

„Vademecum Bądź mamą” jest wydaniem tematycznym, skierowanym do rodzin, w których kobieta w chwili obecnej lub niedalekiej przyszłości będzie mamą. Naszym celem jest przekazanie informacji, jakie kobieta w okresie przed ciążą, podczas ciąży i tuż po jej rozwiązaniu ma prawa, co jej przysługuje, jak trudny okres ciąży zamienić na okres wyjątkowy i przyjemny. Wydanie to odpowiedzi na wątpliwości kobiet pisane przez osoby z dużym doświadczeniem w danej dziedzinie językiem prostym i jasnym.

Zawiera artykuły redakcyjne, prace oryginalne, poglądowe stanowiące znakomity materiał edukacyjny. Zaprosiliśmy do współpracy lekarzy, położne, psychologów a także fachowców z dziedziny ubezpieczeń, bankowości i innych. Znając potrzeby przyszłych rodziców staramy się dotrzeć do najszerszego kręgu zainteresowanych odbiorców.

Czasopismo jest miesięcznikiem o charakterze edukacyjnym wydawanym od 2006. „Świat Zdrowia” to doskonałe medium reklamowe, docierające do grupy czytelników świadomych i poświęcających czas na fachowe pozyskiwanie wiedzy medycznej. Dystrybucja oparta na bezpłatnej prenumeracie sprawia, że magazyn dociera nie tylko do osób o wykształceniu medycznym. Zależy nam na szerokim zasięgu edukacyjno-informacyjnym.

Powrót na górę ↑